WSPÓŁLOKATOR NA DWÓCH KÓŁKACH, CZYLI PIEPRZMY DEWELOPERÓW

  z7556548Q,Rower-w-sniegu-w-okolicach-Plant

   Zastanawialiście się kiedykolwiek co zrobić z rowerem nie mając garażu, komórki lokatorskiej bądź piwnicy? Jestem pewien, że tak. Zazwyczaj w nowych blokach deweloper, stosując oszczędzanie na wszystkim, nie myśli o specjalnym miejscu, gdzie można trzymać rowery. Pozostaje jedynie opcja z balkonem (jeśli takowy posiadamy lub trzymanie go na zewnątrz przyczepionego do znaku drogowego, jeśli nie boimy się kradzieży). Jednak często jest tak, że nie każdy balkon jest loggią i nie posiada zadaszenia, a przetrzymywany tam rower nie ma komfortowych warunków, zwłaszcza zimą. Dlatego przy zakupie mieszkania postanowiłem pieprzyć dewelopera i przyjąłem rower pod strzechy, czyniąc go moim „współlokatorem”;).

Mój rower potraktowałem trochę jak dizajnerski mebel i postanowiłem powiesić go na ścianie. Żeby zrobić mu miejsce, trzeba było przesunąć jedną ściankę o jakieś 20cm, ale opłacało się. Rower wisi na specjalnych hakach (zamówione w jednym ze sklepów internetowych za ok 45zł), które w razie potrzeby można składać.

SAMSUNG DIGITAL CAMERASAMSUNG DIGITAL CAMERA

Taki sposób zawieszenia roweru nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu mieszkania, a rowerowi jest ciepło, nie marznie zimą i nie moknie gdy pada;). I co najważniejsze stanowi przyjemny element wyposażenia wnętrz.

Oto efekt:

SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA

A swoją drogą nie mogę się doczekać jak lekarze dadzą mi zielone światło, bym mógł zacząć nowy sezon na dwóch kółkach.

4 comments

  1. Pamiętam stare czasy, gdy w przedpokoju wisiały aż 3 rowery… Teraz został 1 i to nie w domu, a w piwnicy u Szaci. ehh… może w nowym domu będzie inaczej?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.